EKOWENT SP. J. M. Płaczek Bielsko-Biała

Firma EKOWENT SP. J. M. Płaczek powstała w 1992 roku z pasji do nowych technologii z branży wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i odpylania. Oferujemy usługi w zakresie projektu, montażu i serwisu nowoczesnych układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zajmujemy się, także sprzedażą urządzeń i materiałów do klimatyzacji i wentylacji.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla sektora przemysłowego, komercyjnego oraz klientów indywidualnych. Rozbudowane zaplecze, doświadczony zespół i nowoczesny system zarządzania pozwala nam na świadczenie usług dla renomowanych firm na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.

Posiadamy wiele pozytywnych opinii, a uznanie w oczach klienta to nasz największy sukces. Ciągle się rozwijamy i szkolimy naszych pracowników. Nasze zaangażowanie i ciekawość w poznawaniu najnowszych technologii sprawia, że ufa nam coraz więcej przedsiębiorców, urzędów, instytucji i indywidualnych klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Indywidualne podejście do klienta to to co nas wyróżnia – każdy klient większy, mniejszy jest dla nas tak samo ważny.

– fachowe doradztwo
– kompleksowa wycena
– profesjonalne wykonanie projektu
– oryginalne części, niezawodne urządzenia
– wysoka jakość i estetyka wykonania
– szybki i precyzyjny montaż
– autoryzowany serwis i naprawa

Jesteśmy dumni z pracy naszych pracowników i obsługi klienta. Naszym obowiązkiem jest zagwarantowanie fachowego doradztwa, wykonawstwa i serwisu montowanych części i urządzeń.

Obejrzyj film pokazujący jak pracujemy.

Ekowent w liczbach

Nasza misja

Nasza misją jest podnoszenie świadomości w zakresie wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i odpylania. W oparciu o najwyższej jakości sprzęt, specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Istotnym aspektem jest praca na oryginalnych częściach dostępnych w naszej hurtowni, jak i doświadczenie naszych pracowników podczas montażu i serwisu.

Ważnym elementem naszej działalności jest zapewnienie jakości i działanie w sposób zrównoważony, zgodnie z określonym prawem i zasadami. Potwierdzeniem naszych standardów jest System Zarządzania ISO 9001. Obecnie wszystkie nasze działania tworzą zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy.