Hurtownia

Zajmujemy się sprzedażą hurtowa oraz detaliczną produktów niezbędnych do wykonywania instalacji wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji, chłodnictwa i odpylania. Oferujemy produkty najwyższej jakości, znanych i cenionych producentów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam proponować Państwu jak najlepsze ceny produktów. Większość produktów jest dostępna od ręki, produkty na zamówienie sprowadzamy jak najszybciej. Służymy również doradztwem i pomocom w doborze elementów. W naszym asortymencie znajdziesz produkty takich firm jak:

Co wyróżnia nasza hurtownie?

Dzisiejsze czasy sprawiły, że także hurtownie muszą się rozwijać – zwiększać ofertę swoich produktów, jak i podnosić jakość obsługi klientów. Ogromną wagę przywiązujemy do postawy wszystkich pracowników wobec klienta. Profesjonalne podejście, oferowana pomoc przy realizacji i doborze materiałów to standard obowiązujący w naszej hurtowni. Każdy z naszych pracowników dokłada wszelkich starań, aby klient czuł się komfortowo.

Doświadczenie w branży i wieloletnia współpraca z czołowymi producentami na rynku pozwala nam oferować Państwu najkorzystniejsze warunki zakupy produktów oryginalnych i sprawdzonych.
Dokładamy wszelkich starań, aby do minimum skrócić realizację Państwa zamówień – dużą część produktów posiadamy na stanie w naszych magazynach.
Zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze kupując wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu.

Mamy nadzieję, że hurtownia którą stworzyliśmy spełni Państwa oczekiwania. Tym, którzy już nam zaufali – dziękujemy, a tym z Państwa którzy dopiero poszukują sprawdzonego miejsce do zakupu oryginalnych produktów oferujemy nasze zaangażowanie i dobre warunki handlowe. Zapraszamy do zakupów,a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z naszymi doradcami. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat oferowanego sprzętu.


Hurtownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Ekowent sp.j. M.Płaczek
ul. Komorowicka 43
43-300 Bielsko-Biała
Hurtownia tel.: (33) 44 34 130
biuro@ekowent.com.pl